Tarvit Tarım 2014 yılında Sakarya’da kuruldu.

Sakarya Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi Rosem Binası’nda Ar-Ge faaliyetlerini yürütmektedir.

Şirketimiz ülkemizde halen tarım sektöründe tüketilen organik ve inorganik makro ve mikro bitki besin elementlerini, toz ve sıvı humik ve fulvik asitler, amino asitler, deniz yosunları, özel nitelikli damlama gübrelerinin üretim ve Ar-Ge çalışmalarını yapmaktadır. Ayrıca biyoteknoloji ürünleri makro ve mikro besin elementlerinin Ar-Ge çalışmalarını sahip olduğu Ar-Ge laboratuvarında yapmaktadır.

Tarvit Tarım Kimya ve İleri Teknolojileri ile birlikte yurt dışından ithal edilen ligandlar ve rakamsal değer olarak yurt dışına aktarılan ekonomik potansiyel ülkemiz ekonomisine katma değer olarak kazandırılacaktır. Ayrıca ülkemizin yakın komşuları da, Orta Doğu ve Balkanlar olmak üzere potansiyel ticari pazar konumunda olup, üretilecek bu ürünlere ulaşım ve yakınlık açısından daha tercih edilir konumda olunacaktır.

Kuruluşundan bu yana, yüksek kaliteli ürünler üretmeyi benimseyen ve ileri teknolojiden yararlanarak üretilen bu yüksek kalite ürünleri doğaya ve çevreye uygun olacak şekilde piyasaya sürmeyi görev edinmiştir. Planlı ve sağlam adımlarla büyüyerek yeni istihdam potansiyeli oluşturmayı hedefleyen şirketimiz, teknolojik yenilikleri ve sektördeki gelişmeleri yakından takip ederken şirketimiz çalışanları, çağın imkânlarından müşterilerinin faydalanmasını sağlamaktadırlar.

Faaliyetlerini alanında uzman ekiple sürdüren Tarvit Tarım Kimya ve İleri Teknolojileri, AR-GE çalışmalarını, müşterilerine sunmadan önce kendi bünyesinde müşteri prototipi ile desteklemektedir. Son teknolojiden yararlanarak yürütülen Ar-Ge çalışmaları neticesinde ortaya çıkan ileri teknoloji ürünleri doğru zamanda doğru fiyatlandırarak daimi müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedeflemektedir.

Sektörü ile ilgili eğitimler vermek, yenilikçi fikirleri paylaşmak ve bu fikirleri uygulamak için uluslararası firmalarla iş birliği yapmak da Tarvit Tarım Kimya ve İleri Teknolojileri’nin amaçlarındandır.

Bol ve bereketli ürün ve kazanç dileklerimizle.

Tarvit Tarım

Gücümüz Kadromuzdur

Tarvit Tarım; donanımlı, yetkin araştırma labaratuvarı ve deneyimli personeli ile sizlere iyi tarım uygulamaları sunmaktadır.

Kalite Politikamız

İç ve dış piyasalardaki iş ortaklarımızın bugün ve gelecekteki gereksinim ve beklentilerini karşılamak üzere araştırmalar yapmak.

Doğaya Saygılı Üretim

Ar-Ge’den Milli ürünlere, sürdürülebilir bir doğa için güvenilir ve doğru tarım ürünleri, insana ve doğaya saygılı üretim yapmaktayız.

Vizyon Misyon

Vizyon Misyon

 • Şirketimizi uluslararası kalite standartları ile yönetmek.
 • Ar-Ge çalışmaları ile doğru zamanda yüksek kaliteli teknolojik ürünlerin üretimini ve satışını yapmak, her zaman son teknolojiden yararlanarak verimliliği sürekli artırmak ve rakiplerimize karşı avantajlı olmak.
 • Genç, dinamik ve yeniliklere açık yapımızı muhafaza ederek, sektörde öncü ve lider bir Tarım ve Kimya Ürünleri firması olmak.
 • Türk ve Dünya tarımında tarımsal üretimde kullanılacak kimyasalların geliştirilmesinde söz sahibi olmak ve pazar payını sürekli arttırmaktır.
 • Sağlığa ve çevreye sahip çıkarak daha bilinçli bir toplumun oluşmasına katkıda bulunacak sınai ve ticari faaliyetlerde bulunmak.
 •  Kimyevi ve zirai maddeleri, doğaya ve çevreye uyumlu üreterek müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutacak görev anlayışında olmak.

Kalite Politikamız

 • Etkin, verimli, rekabetçi, üstün performansa odaklanmış, uluslararası tanınırlığı ve saygınlığı olan girişimci bir dünya markası olmak amacı ile toplam kalite yönetim anlayışına uygun bir kalite kültürü oluşturmak.
 • İç ve dış piyasalardaki iş ortaklarımızın bugün ve gelecekteki gereksinim ve beklentilerini karşılamak üzere araştırmalar yapmak.
 • Araştırma ve ürün geliştirme süreçlerimizi iyileştirerek, değişim ve gelişimin sürekliliğini sağlamak.
 • Yaptığımız çalışmalarla müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutmak.
 • Yaşamda en gerçek yol gösterici ve rehber olarak bilimi seçmek. Bilim-egemen toplum için mücadele etmek.
 • İşinin gereklerini iyi bilmek ve iyi yapabilmek. İşine, takımına, şirketine ve dolayısıyla topluma değer katmak.
 • Hem yenilikçiliğe, gençliğe ve değişime, hem de deneyime önem vermek.
 • Sürdürülebilir bir kalkınma için çalışmak.
 • Kalitesiyle markamızı Türkiye ve bütün Dünya Ülkelerinde en yüksek seviyeye ulaştırmak.